Strzelaj w młodość!

Serum z kwasem hialuronowym
Kwas hialuronowy jest jednym z głównych i najbardziej skutecznych składników wchodzących w skład kosmetyków, które mają za zadanie odmłodzić nasze ciała. krem pod oczy, krem z zielonej herbaty, balsam do ciała, krem antycellulitowy i krem do rąk, to tylko niektóre z kosmetyków uzyskiwanych na bazie kwasu, które spowalniają procesy widocznych zmian w jakości skóry.

Serum z kwasem hialuronowym
Źródło: www.nantes.pl

Kwas wspiera proces wiązania wody w naskórku i jest obecny również w takich kosmetykach jak mleczko do demakijażu czy peeling do twarzy. Młody człowiek ma go dużo, jego ilość zmienia się wraz z wiekiem. Skóra staje się wtedy wysuszona, w wyniku czego coraz bardziej zauważalne stają się zmarszczki. Kwas można stosować podskórnie lub łykać w postaci tabletek. Możliwy jest jeszcze jeden sposób jego zażywania. Są nim środki , w skład których wchodzi kwas. Przy wyborze konkretnego produktu ważne, by zwrócić uwagę na to, czy dobrze się wchłania – to podstawowy warunek skuteczności stosowaniu kwasu.

Krem pod oczy zawierający kwas, spowalnia proces powstawania zmarszczek i spłyca już istniejące. Skóra znajdująca się pod oczami jest najbardziej wrażliwa i to właśnie tam najszybciej widoczne są tzw. „kurze łapki”. Stosowanie kremu pod oczy skutecznie zmniejsza uczucie napiętej skóry i usuwa wolne rodniki, spowalniając proces pojawiania się zmarszczek.

Krem z zielonej herbaty jest doskonałym rozwiązaniem dla osób , które mają kłopoty z cerą, po po 40-ce. Stosowanie kremu z zielonej herbaty dostarcza tlen do komórek, zmniejsza podrażnienia, czyni skórę głęboko nawilżoną.

Balsam do ciała, w którego skład wchodzi kwas hialuronowy, zapewnia profesjonalną pielęgnację skóry na całym ciele. Wzmacnia wewnętrzne warstwy skóry, ułatwia przenikanie do niej składników odżywczych oraz usuwanie toksycznych substancji wewnątrz skóry. Stosowanie balsamu do ciała, podobnie jak kremu antycellulitowego sprawia, że skóra jest mniej napięta i bardziej nawilżona.

Doskonałym kosmetykiem skierowanym do tych z nas, które chcą zwalczyć cellulit, będzie krem antycellulitowy w skład którego wchodzi kwas. Krem stosowany jest w kuracjach odchudzających, usuwa efekt skórki pomarańczy, pozostawia skórę jędrną i nawilżoną.

Suche i popękane dłonie to też wyzwanie dla kremów do rąk i kosmetyków opartych na bazie kwasu hialuronowego. Krem do rąk intensywnie nawilża, chroni przed fotostarzeniem, pozostawia miękki naskórek i opóźnia proces utraty elastyczności skóry na dłoniach.

Źródło: NANTES