Sukienka rozwiana na wietrze

plakat
Niedługo wiosna, zatem najwyższy czas, by zmienić garderobę na pasującą do rosnących temperatur.

Szanowne panie! Panowie mają do was wielką prośbę – noście sukienki codzienne! Duża część facetów preferuje bardziej kobiety w klasycznych sukienkach niż w spodniach. I trudno się im dziwić, przecież delikatne sukienki zaznaczają niewieście atuty. Taki strój jest swego rodzaju symbolem kobiet.

dziewczyna w kapeluszu
Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com

Coraz częściej zdarza się, że faceci narzekają na to, że niewiasty coraz bardziej upodabniają się do płci przeciwnej. W sumie można wspomnieć również o procesie odwrotnym, ponieważ w popkulturze od niedawno promuje się wzór chudego delikatnego chłopaka w rurkowatych spodniach, czasami nawet z makijażem. Jakkolwiek modyfikacje w sprawach równości płciowej są wspaniałe, w sprawie wyglądu warto uszanować pewną różnorodność. Na pewno przypadnie to do gustu obu płciom.

bluzka w grochy
Autor: Barbro Andersen
Źródło: http://www.flickr.com

W tym roku modna będzie sukienka bandażowa, którą można zakładać w zasadzie na każdą okazję – zarówno na przechadzkę, jak i imprezę. W sprzedaży znajdziesz duży wybór rodzajów takich sukienek, zatem wybór może stać się trudny. Żeby ułatwić sobie zadanie, poszperaj najpierw w cyberprzestrzeni, by poznać dostępne propozycje. Aby to zrobić, do wyszukiwarki internetowej wpisz frazę „sukienka bandażowa” i odwiedź popularne strony o tematyce odzieżowej. Możesz także wejść na strony producentów ubrań, zazwyczaj są tam najnowsze kolekcje, jakie sklep ma w sprzedaży w tym sezonie.

Żeby zdobyć super sukienki na wiosenny czas nie trzeba wyrzucić kupy kasy i chodzić po najlepszych sklepach. Ciekawe egzemplarze możesz znaleźć między innymi w szmateksach. Oszczędne panie mogą także wejść na znane sieciowe portale z aukcjami online. A jeśli ktoś posiada wielkie talenty w krawiectwie, może wykonać sobie wymarzoną sukienkę na własną rękę (więcej modeli).