Archiwum: survival

survival

Militaria

Jakie wyposażenie wskazane jest kupować na survivalowy wyjazd?

Nie od teraz wiadomo, że panowie są głodni intensywnych wrażeń. Wynika to w pewnej mierze z ich natury, ponieważ w głębi ich serc zapisane jest pożądanie ciągłego zdobywania świata. Niemniej natomiast spoglądając na rzeczywistość jedynie poniektórzy z nich mają okazję poświęcić się całkowicie tego rodzaju działalności. Przeważnie nasze zajęcia zawodowe pochłaniają dostępny przez nas czas, w następstwie tego też wszelakie możliwości do poczucia się żołnierzem trafiają się nam wyłącznie niekiedy.

Modowe stylizacje

,

Mapa i kompas

Cold steel w ofercie sklepu militarnego

Biorąc pod uwagę dostępne dziś na polskim rynku propozycje, przyznać powinno się całą bazę interesujących opcji do wyboru. Specjalistyczny oraz idealnie dopracowany nóż cold steel wybierany jest tak samo ochoczo oraz ochoczo przez pasjonatów-amatorów, jak i przez specjalistów. Wyjątkowe oferty rynkowe, jeżeli pod lupę bierzemy militaria jako akcesoria, dostępne są u producenta w markowym sklepie w niezwykle atrakcyjnych cenowo zestawach.

Modowe stylizacje

, , ,

spodnie moro

Odzież wojskowa nazywana militarna do zaliczamy zaliczamy także spodnie moro to znakomite ubrania dla osób ceniących sobie militaria.

Większość z nas myśli że odzież militarna to wybór garderoby tylko dla mundurowych. Dużo sklepów ma szeroki wybór najróżniejszych ubrań z przeznaczeniem dla hobbystów militariów, ale też dla myśliwych, survivalowców, turystów czy tylko dla miłośników wojskowego stylu. Wśród owej odzieży możemy znaleźć najlepsze spodnie moro, czapki patrolówki, koszule taktyczne, kamizelki, swetry, bluzy, spodnie dłuższe, spodenki krótkie, paski, skarpety, rękawiczki.

Modowe stylizacje

, ,

Siatka maskująca

Z roku na rok zwiększa się popularność rzeczy wojskowych. Z czego to się bierze? Jaki jest tego powód?

Ekwipunek wojskowy jest niesamowity i to pod licznymi względami. Oprócz tego, że ma szerokie wzięcie, toponadto wiele osób ceni sobie taki militarny styl. Nie chodzi o to, że ktoś zwykle ubiera się jak wojskowy (choć pewne elementy ubioru można spotkać), ale jak przychodzi do tego możliwość, to czerpie z wojskowego ekwipunku.

Modowe stylizacje

, , ,