Archiwum: szafa

szafa

aktówka

Listonoszki skórzane oraz aktówki dla panów – co jest w teraz na topie

Kiedy kobieta poszukuje torebki perfekcyjnej to trzeba mieć na uwadze, że to może jakiś czas potrwać. Kobiety kochają wspaniałe torebki i poszukują takiej, która będzie dla nich najlepsza. Bardzo często z torebkami bywa tak jak z obuwiem, jedna torebka, tak samo jak jedna para butów to na pewno za mało. Dlatego kobiety posiadają kilka różnych torebek. Jednak bardzo często chcą mieć w swoich kolekcjach skórzaną listonoszkę.

Dla fashionistów

, ,

moda

Moda damska na co dzień – obowiązujące trendy i lubiane dodatki

Moda aktualnie przez cały czas się modyfikuje i z sezonu na sezon przedstawiane są trendy, którymi zachwycają się kobiety. Nie sposób ukryć, że jest to ich domeną i w przypadku mnóstwa z nich stanowi ważny szczegół funkcjonowania. Coraz nagminniej spotykamy się z paniami, jakie bardzo skupiają się na przygotowaniu codziennej stylizacji, albowiem pragną tym wyrazić własną indywidualność i pokazać, że odnajdują się we współczesnych trendach.

Dla fashionistów

, ,

sukienka

My sami już dzisiaj możemy zostać prawdziwymi znawcami w tym temacie. Jak to zrobić? Przy okazji zobacz, co jest teraz modne

Jeżeli przywykliśmy do myśli, że moda to zbiór zakazów i nakazów na temat tego, jak powinniśmy się ubierać, a jak nie, to jesteśmy oczywiście w wielkim błędzie. Okazuje się, że świat nowoczesnych trendów to przestrzeń pełna swobody, w jakiej my sami powinniśmy eksperymentować, wcielać się w role projektantów i wysnuwać przydatne wnioski. Zakupy nie muszą być więc balansowaniem między typowym ubieraniem się, a nabożnym przestrzeganiem wszelkich zaleceń domów mody. My sami już dziś możemy stać się prawdziwymi znawcami w tym temacie. Jak to zrobić?

Dla fashionistów

, ,

aktówka

Najbardziej trendy torby na wiosnę to na pewno listonoszki ze skóry oraz aktówki męskie

Zimowe promocje pomału dobiegają zakończenia, z pewnością nie uda nam się już nabyć w butikach futrzanych kurtek, czapek z pomponem lub ciepłych szalików. W tej chwili pojawiają się na sklepowych regałach proste płaszcze, cienkie sweterki i koszule na wiosnę. Dowiedzmy się co będzie popularne w tym okresie i co będziemy musiały posiadać we własnej szafie, żeby dobrze wyglądać każdego dnia.

Dla fashionistów

, ,

Bądź modna latem!

Bądź modna latem

Choć zimowa pora jeszcze straszy nas mrozem, to należy pamiętać, że wielkimi krokami nadchodzi ukrywa się wiosna. A w raz z jej pojawieniem się należy pomyśleć o odświeżeniu garderoby. Zbliżający się czas to idealny pretekst, aby poznać trendy lato 2014, a co za tym idzie udać się na polowanie. A moda dla kobiet zapowiada się w tym roku szalenie interesująco. Różnorodność jest tak ogromna, że na pewno każda z nas znajdzie coś dla siebie nie tylko na sklepowych pułkach, ale i w swojej szafie. Co zatem będzie królowało na wybiegach?

Dla fashionistów

, , , , , ,