Szampon przeciw wypadaniu włosów i kremy na cellulit.

szampon
Szmpon na wypadanie włosów z wyciągiem z roślin to kosmetyk pielęgnacyjny, który skutecznie oczyszcza oraz wzmacnia włosy z tendencją do wypadania. Preparat usprawnia mikro krążenie w skórze głowy; sprawia, że włosy odzyskują witalność; stają się mocne i odzyskują gęstość. Szmpon na wypadanie włosów ochrania i naprawia skórę głowy i włosy. Wyciąg z drzewa oliwnego działa przeciw starzeniowo na mieszki włosowe. Aminokwasowy kompleks witaminy H zwiększa zakotwiczenie się włosów w cebulce, przyspiesza wzrost włosów. Ekstrakt z cytrusa polepsza mikro krążenie w skórze głowy.

szampon
Autor: Lord Jim
Źródło: http://www.flickr.com
Kompleks witamin i aminokwasy nawilżają włosy. Wyciąg z żeń-szenia, wzmacnia cebulki i dotlenia skórę głowy. Włosy są mocniejsze, bardziej gęste i zdrowsze. Szmpon na wypadanie włosów został opracowany z przeznaczeniem do suchej skóry na głowie i uszkodzonych włosów. Intensywnie je odżywia, nadając włosom połysk i zdrowy wygląd. Szmpon na wypadanie włosów niweluje też łupież, nadając włosom niepowtarzalny wygląd oraz blask.

Cellulit pojawia się z powodu nieprawidłowego funkcjonowania układu limfatycznego, w skutek tego, następuje odkładanie się w komórkach tłuszczowych – niewydalanych z organizmu produktów przemiany materii.
Cellulit występuje głównie u kobiet w okolicy bioder, brzucha, zewnętrznych powierzchni ud i pośladków.
Dobrze działające kremy na cellulit mają zawierać algi morskie, które poprawiają metabolizm oraz wzrost wymiany osmotycznej, co powoduje eliminację nadmiaru wody z tkanek oraz redukcję złogów tłuszczowych oraz poprawiają elastyczność skóry i działają przeciwzapalnie. Następnym ważnym składnikiem, które mają zawierać kremy na cellulit jest kolagen.
Kolagen to podstawowy budulec tkanki łącznej, naskórka i skóry właściwej. Dzięki swoich własnościom naturalnego czynnika nawilżającego, wpływa na utrzymanie odpowiedniego stopnia wilgotności skóry oraz jej sprężystości. Kolagen jest podstawowym elementem profilaktyki i terapii przeciw rozstępom, których kluczową przyczyną jest uranie włókien kolagenowych (więcej).
Kremy na cellulit powinny zwieraćtakże jeżowkę, wspomagającą pielęgnację skóry pomarszczonej oraz – warte przeczytania – z rozstępami. Centella z kolei to składnik nawilżający, nadający elastyczność naczyniom krwionośnym, usuwa obrzęki. Dobrze działające kremy na cellulit posiadają w swoim składzie też
Olejek pomarańczowy, mający właściwości dezynfekujące, bakteriobójcze, rozkurczające, obniżające ciśnienie, wybielające i nawilżające.