Alternatywa dla tradycyjnego tatuażu – parę rad

tatuaż zmywalny
Czy pamiętacie Zombie Boya, który pokrył większość ciała tatuażami? Zagrał w teledysku, chodził po wybiegu… Jest przykładem na to, że tatuaże zagościły na dobre do tzw przemysłu rozrywkowego. W chwili obecnej swoje ciała tatuuje większa część gwiazd i mimo, że nie wszystkie się do tego przyznają niełatwo znaleźć celebrytę bez tatuażu.

Cóż, nie zawsze jest to malunek w dobrym stylu. Melanie Griffith, która wytatuowała sobie imię byłego męża Antonio Banderasa w wielkim sercu, przez lata wygrywała rankingi na najbardziej tandetny tatuaż. Historię tatuaży znanej żony Radosława Majdana także wszyscy słyszeliśmy… Czy warto mając te historie na uwadze ozdabiać ciało na całe życie?
Zobacz promocje
Autor: julie corsi
Źródło: http://www.flickr.com

Mimo, że osób z tatuażami obecnie widujemy sporo – rozważmy ten pomysł, z racji iż motyw na ciele tak szybko nie zniknie. Jeżeli więc marzy się nam tatuaż (13tattoo.pl/nldlb_laserowe_usuwanie_tatuazy.htm), który zaakcentuje nasz charakter, na początek postawmy na tatuaż nietrwały. A miejmy na uwadze, że najmodniejsze tatuaże nie przypominają kalkomanii z lat 90-tych. To często dzieła sztuki.

Zachwyciły nas już w ubiegłym sezonie letnim. Metaliczne tatuaże na wodę, które są w stanie przetrwać nawet do paru dni! Hit na punkcie którego zwariował cały świat. Cudownie mienią się na skórze się w słońcu, zwracając uwagę na opalone ciało. Bransoletki na nogę, nadgarstek, delikatne łańcuszki na szyję oraz subtelne ozdoby na palce – zależnie od inwencji, upiększyć możemy wszystkie części ciała. W każdym miejscu i o każdej porze roku prezentują się nieziemsko! Nakłada się je prosto, że w zasadzie nie jest wymagana instrukcja obsługi. Należy jedynie przyłożyć wzór do skóry i namoczyć mokrą gąbką. Lekko przytrzymać i po chwili jest już gotowy! Dowiedz się więcej na przykład tutaj.

Nie tylko tatuażem (szczególnie trwałym) możemy podkreślić swoją osobowość. To może być ubiór, fryzura, albo akcesoria takie jak torebki, chusty czy szaliki damskie. Posiadają tę przewagę nad tatuażami, iż możemy je zmieniać codziennie, zależnie od panującej mody czy nastroju. Na ogół odczuwamy większą potrzebę ich noszenia, wraz z nadejściem jesiennych dni. Dobrze jednak pamiętać, iż te wyjątkowo zmysłowe idealnie świetnie sprawdzają się również wiosną i latem.