Archiwum: tatuaż

tatuaż

laser

Pragniesz się pozbyć zmian skórnych czy też usunąć tatuaż? Przeczytaj jakie to łatwe!

Prawdopodobnie tylko skóra niemowlaka jest bez skaz. Niestety z wiekiem zaczynają pojawiać się różne problemy, z jakimi nieraz w rzeczywistości ciężko wygrać. Szramy po różnego rodzaju obrażeniach , a także oparzeniach ma mnóstwo dorosłych ludzi, na nieszczęście nie za każdym razem one nikną. Starsi ludzie natomiast często żałują decyzji o zrobieniu dziary, którą podjęli, gdy byli jeszcze młodymi ludźmi.

Uroda, zdrowie i moda

, ,

Zabieg dla mężczyzny

Przełamywanie stereotypów na temat męskich wyborów czyli co robi prawdziwy mężczyzna w gabinecie pielęgnacyjnym.

O tym, że panowie całkowicie odmiennie dbają o swój wizerunek nie od dzisiaj się wie. I nie od dnia dzisiejszego w społeczeństwie panuje opinia, że pewne upiększające i pielęgnujące zabiegi przeznaczone są jedynie dla pań. Dla niejednej osoby już sama myśl o odwiedzeniu gabinetu kosmetycznego będzie się wydawała śmieszna, a tym bardziej udawanie się przez niego systematycznie na różne zabiegi.

Porady wizażowe

, , , ,

Zmywalny tatuaż

Tatuaże które można zmyć – ozdoba ciała tymczasowa i prosta do usunięcia

Wiele ludzi chociaż raz w życiu myślało o zrobieniu sobie tatuażu. Najczęściej były to pomysły lat młodzieńczych, pojawiające się pod wpływem kolegów, czy też chęć doświadczenia czegoś innego, by złamać nudę codziennego dnia w życiu dorosłym. Przeważnie przedsięwzięcia te kończyły się zaledwie na obmyślaniu w głowie obrazka, który ewentualnie mógł się pojawić na ciele. Nie dochodziło do wyszukiwanie certyfikowanego salonu tatuażu lub porównania cen, nie wspominając już o wizycie w celu omówienia sposobów nanoszenia oraz wybrania wzoru.

Porady wizażowe, Uroda, zdrowie i moda

, , ,

rysunek

Tatuaże – czemu cieszą się dzisiaj tak dużą popularnością oraz co trzeba wiedzieć zanim podejmie się decyzję o ich wykonaniu?

Ozdabianie ciała jest nie nową modą. Pragnienie atrakcyjnego wyglądu towarzyszyło człowiekowi od zarania dziejów, jednakowoż na przestrzeni wieków zmieniało się jego postrzeganie. Współcześnie, ogromną popularnością wyróżniają się tatuaże, które są nie tylko ozdobami, ale bardzo często mają także symboliczne znaczenie.

Uroda, zdrowie i moda

,

Zmywalny tatuaż

Najprostszy sposób na atrakcyjny motyw swojej stylizacji

Pragniesz jeszcze ładniej wyglądać? Początkowo musisz zwrócić uwagę, że w żadnym razie nie powinnaś zbytnio przesadzać we własnych dążeniach do piękna. Moim zdaniem za duże skupianie się na własnym wyglądzie nie jest odpowiednie. Chociaż oczywiście przeciwstawny biegun, a więc całkowite deprecjonowanie rangi pielęgnowania własnego wyglądu także nie jest OK. Można powiedzieć, że jak w naprawdę wszystkim należy zachować umiar. I wtedy wszystko powinno być dobrze. Takie powinniśmy mieć założenie.

Uroda, zdrowie i moda

, , , , , ,

Tatuaż na plecach

Tatuaże z roku na rok pozyskują coraz to większą renomę w Polsce

Jeszcze nie tak dawno w Polsce krążyła zła opinia, że tatuaże to domena więźniów i w ogóle person mających problemy z prawem. Dodajmy do tego fakt, że nie było profesjonalnych punktów tatuażu, więc ”dziergano” je w chałupniczych – często niehigienicznych warunkach. Zbierając to wszystko pod uwagę nie budzi zdziwienia, że bardzo mało ludzi decydowało się na przyozdobienie swojego ciała jakimkolwiek rysunkiem lub napisem. Dodatkowo tatuowaniu towarzyszył, nierzadko wielki, ból, co odstraszało wielu chętnych.

Porady wizażowe

, , ,