Archiwum: tatuaż

tatuaż

Zmywalny tatuaż

Tatuaże które można zmyć – ozdoba ciała tymczasowa i prosta do usunięcia

Dużo ludzi chociaż raz w życiu myślało o zrobieniu sobie tatuażu. Najczęściej były to plany lat młodzieńczych, przychodzące do głowy pod wpływem towarzystwa, lub chęć doświadczenia czegoś nowego, by przełamać rutynę codzienności w życiu dojrzałym. Najczęściej plany kończyły się tylko na wymyślaniu w głowie wzoru, który na przykład mógł się pojawić na skórze. Nie dochodziło do poszukiwania renomowanego studia tatuażu lub porównania cen, nie wspominając nawet o wizycie w celu poznania sposobów tatuowania i wybrania wzoru.

Porady wizażowe, Uroda, zdrowie i moda

, , ,

rysunek

Tatuaże – czemu cieszą się dzisiaj tak dużą popularnością oraz co trzeba wiedzieć zanim podejmie się decyzję o ich wykonaniu?

Ozdabianie ciała jest nie współczesną modą. Pragnienie pięknego wyglądu towarzyszyło człowiekowi od zarania dziejów, jednakowoż na przestrzeni wieków zmieniało się jego postrzeganie. Obecnie, ogromną popularnością charakteryzują się tatuaże, które są nie tylko ozdobami, ale dość często mają także symboliczne znaczenie.

Uroda, zdrowie i moda

,

laser

Pragniesz się pozbyć zmian skórnych czy też usunąć tatuaż? Przeczytaj jakie to łatwe!

Najprawdopodobniej tylko skóra noworodka jest nienaruszona. Niestety z wiekiem zaczynają pojawiać się różne bolączki, z jakimi niekiedy naprawdę ciężko wygrać. Blizny po różnego rodzaju draśnięciach oraz oparzeniach ma mnóstwo dorosłych ludzi, na nieszczęście nie za każdym razem one znikają. Starsi ludzie natomiast niejednokrotnie żałują decyzji o sprawieniu dziary, jaką podjęli, kiedy byli jeszcze nastolatkami.

Uroda, zdrowie i moda

, ,

Zabieg dla mężczyzny

Przełamywanie stereotypów na temat męskich wyborów czyli co robi prawdziwy mężczyzna w gabinecie pielęgnacyjnym.

O tym, że mężczyźni zupełnie inaczej będą dbać o swój wygląd nie od dzisiaj się wie. I nie od dnia dzisiejszego w naszym społeczeństwie panuje opinia, że pewne zabiegi upiększające i poprawiające urodę przeznaczone są jedynie dla kobiet. Dla niejednej osoby już tylko myśl o odwiedzeniu gabinetu kosmetycznego będzie się wydawała nieco śmieszna, a jeszcze bardziej chodzenie przez niego regularnie na najróżniejsze zabiegi.

Porady wizażowe

, , , ,

Zmywalny tatuaż

Najprostszy sposób na atrakcyjny motyw swojej stylizacji

Pragniesz jeszcze ładniej wyglądać? Początkowo musisz zwrócić uwagę, że w żadnym razie nie powinnaś zbytnio przesadzać we własnych dążeniach do piękna. Moim zdaniem za duże skupianie się na własnym wyglądzie nie jest odpowiednie. Chociaż oczywiście przeciwstawny biegun, a więc całkowite deprecjonowanie rangi pielęgnowania własnego wyglądu także nie jest OK. Można powiedzieć, że jak w naprawdę wszystkim należy zachować umiar. I wtedy wszystko powinno być dobrze. Takie powinniśmy mieć założenie.

Uroda, zdrowie i moda

, , , , , ,

Tatuaż na plecach

Tatuaże z roku na rok pozyskują coraz to większą renomę w Polsce

Jeszcze nie tak dawno w Polsce krążyła zła opinia, że tatuaże to domena więźniów i w ogóle person mających problemy z prawem. Dodajmy do tego fakt, że nie było profesjonalnych punktów tatuażu, więc ”dziergano” je w chałupniczych – często niehigienicznych warunkach. Zbierając to wszystko pod uwagę nie budzi zdziwienia, że bardzo mało ludzi decydowało się na przyozdobienie swojego ciała jakimkolwiek rysunkiem lub napisem. Dodatkowo tatuowaniu towarzyszył, nierzadko wielki, ból, co odstraszało wielu chętnych.

Porady wizażowe

, , ,