Archiwum: temperatura

temperatura

Krem do rąk

Jesienna ochrona wrażliwej skóry – jakie wybrać kosmetyki i jak potęgować ich działanie?

Początek października to niefortunny okres dla delikatnej skóry twarzy i rąk. Jak o nią dbać w czasie pierwszych deszczowych dni? Intensywne wakacyjne słońce przyzwyczaiło skórę twarzy i rąk do wysokich temperatur. Niespodziewane ochłodzenie może powodować spierzchnięcie skóry na dłoniach i niekomfortowe napięcie na twarzy. Odpowiednie kosmetyki pomogą jednak głęboko odżywić skórę i chronić ją przed ostrym wiatrem.

Fashioniści w drogerii, Porady wizażowe, Uroda, zdrowie i moda

, , , , ,

dzianina wełniana

Czemu wełna stała się tak niezwykle popularnym materiałem, bardzo często stosowanym w przemyśle odzieżowym.

Wełna większości z nas kojarzyć się będzie albo z eleganckimi garniturami i marynarkami, albo ciepłymi czapkami, szalikami i płaszczami. A tak naprawdę wełna jest wykorzystywana w wielu innych przypadkach, nie tylko jako samodzielna tkanina, lecz również jako dodatek do bawełny albo lnu. Jej popularność wynika przede wszystkim z cech, które posiada, a będzie ich posiadać ich faktycznie dużo.

Dla fashionistów

, , ,

Bangkok propozycje, Dubaj last minute

Jesienne zimne dni ośmielają do podróży w gorące strefy choćby na kilka dni. To znakomity wybieg na doładowanie akumulatorów na zimowy czas. Taką szansę przynoszą propozycje Bangkok last minute. Bangkok jest jednym z bardzo ekscytujących miast na świecie. Pora ciepła i sucha wypada na czas od listopada do lutego. W tamtym czasie najrzadziej pada deszcz, a temperatury są dosyć duże, to optymalny okres do odwiedzenia kraju.

Modowe stylizacje

, , , , ,