Archiwum: temperatura

temperatura

dzianina wełniana

Czemu wełna stała się tak niezwykle popularnym materiałem, bardzo często stosowanym w przemyśle odzieżowym.

Wełna wielu osobom będzie się kojarzyła albo z lepszymi marynarkami i garniturami, albo ciepłymi płaszczami, czapkami i szalikami. A przecież wełna jest wykorzystywana w dużej ilości różnych przypadków, nie tylko jako samodzielna tkanina, lecz również jako dodatek do bawełny albo lnu. Jej duża popularność wynika przede wszystkim z cech, jakie posiada, a posiada ich faktycznie sporo.

Dla fashionistów

, , ,

Krem do rąk

Jesienna ochrona wrażliwej skóry – jakie wybrać kosmetyki i jak potęgować ich działanie?

Początek października to ciężki czas dla wrażliwej skóry twarzy i dłoni. Jak o nią dbać podczas pierwszych pochmurnych dni? Mocne letnie słońce przyzwyczaiło naskórek twarzy i rąk do upalnych temperatur. Niespodziewane ochłodzenie może spowodować wysuszenie naskórka na rękach i nieprzyjemne ściągnięcie na twarzy. Stosowne kosmetyki pomogą jednakże głęboko nawilżyć skórę i ochronić ją przed ostrym wiatrem.

Fashioniści w drogerii, Porady wizażowe, Uroda, zdrowie i moda

, , , , ,

Bangkok

Bangkok propozycje, Dubaj last minute

Jesienne zimne dni zachęcają do wyjazdów w gorące regiony choćby na parę dni. To znakomity wybieg na doładowanie akumulatorów na zimowe miesiące. Taką okazję przynoszą propozycje Bangkok last minute. Bangkok jest jednym z niezwykle ekscytujących miast na świecie. Pora ciepła i sucha wypada na okres od listopada do lutego. Wówczas nieczęsto pada deszcz, a temperatury są dość wysokie, to perfekcyjny czas do odwiedzenia kraju.

Modowe stylizacje

, , , , ,

zima

Które akcesoria są niezastąpione w okresie zimowym

Nie żyjemy w klimacie tropikalnym lub chociaż na południowych czy zachodnich krańcach Europy. Niestety,zima u nas jak najbardziej występuje i mamy mus, jako co roku ukryć krótkie spodnie w szafie, a w zamian wyciągnąć ciężkie zimowe sprzęty. Kurtki, czapki i rękawiczki. Skupimy się na tych ostatnich.

Dla fashionistów

, , , , , , ,