Śmieszne upominki na osiemnastkę. Co można kupić gdy idziemy na huczną imprezę?

sukienki
Osiemnaste urodziny to ważne wydarzenie w krótkim życiu nastolatka, na jakie bardzo się czeka. Oznacza ona nie tylko wejście w dorosłość, lecz również decydowanie o sobie, posiadanie dowodu, możliwość pójścia na prawo jazdy itp.

sukienki
Autor: Pavlina Jane
Źródło: http://www.flickr.com
Osiemnastka kojarzy się z kilkom przywilejami – możliwość kupna alkoholu, możliwością wejścia do klubów i do innych miejsc z opisem „dozwolone od lat 18”.
Często druga klasa liceum to rok hucznych osiemnastek. Młodzież wzajemnie zaprasza się na imprezy, które organizuje wspólnie albo bez innych solenizantów, z większym albo mniejszym budżetem. Czasem solenizant rozdziela świętowanie na 2 razy i robi urodziny dla bliskich z rodziny i dla przyjaciół. Czasami osiemnastka to ogólnie ostatnia impreza, na którą zaprasza się bliskich przed następnymi istotnymi chwilami w życiu, takimi jak ślub czy chrzciny. Lecz część solenizantów najzwyczajniej w świecie wie, iż może otrzymać zastrzyk finansowy i tym sposobem po urodzinach zafundować sobie kurs prawa jazdy albo inny kosztowny, ale długo wyczekiwany upominek. Kształt i charakter prezentu są bardzo powiązane z tym, co łączy nas z solenizantem. Sporo osób stawia na Prezenty związane z wejściem w dorosłość, kojarzące się z seksem, niezależnością lub piciem sporych ilości alkoholu. Są to najczęściej drobne upominki, jak kufle, śmieszne skarpetki męskie, krawaty, świecące kieliszki, Alko-Chińczyk itp. Czasem jednak większa liczba ludzi decyduje się złożyć się na upominek i jest to voucher na wejście na trening sportu ekstremalnego, bon podarunkowy do sklepu odzieżowego, zestaw ekskluzywnych kosmetyków i perfumy.

Zobacz ten użyteczny serwis (https://pl-pl.facebook.com/13tattoopl) – opisuje on podobną problematykę i z pewnością również Cię zaabsorbuje. Nie wahaj się zatem i kliknij tu!

Jeżeli dość dobrze znamy osobę, jaką chcemy obdarować, kupno podarku nie będzie zbyt trudne i nie będą nam przychodziły do głowy jedynie śmieszne skarpetki męskie.

Gwiazdy na wybiegu Natalii Jaroszewskiej
Autor: 38PR
Źródło: 38PR
Na osiemnastkę można gokarty, wynająć lożę w knajpie i zaprosić tylko najbliższych znajomych, czy możemy iść do dyskoteki z całą klasą i innymi znajomymi.

Wszystko to oczywiście zależy od ludzi organizujących urodziny. Gdy już będziemy wiedzieć, jaki styl będzie miała osiemnastka, dobierzmy do niej swój prezent, aby zarówno trafić w gust solenizanta, oraz mieć poczucie, że to podarek dopasowany do okoliczności.