Trendy urodowe na 2017 rok

Gabinet dentystyczny
Zastanawiasz się co poczynić, by wyglądać modnie w 2017 roku? Jak się pomalować? Jaką fryzurę wybrać? Przedstawiamy nieco wskazówek.
W roku 2017 naprawdę jest w czym wybierać, ale przede wszystkim modna jest naturalność.

Gabinet dentystyczny
Autor: SunnyView Dental
Źródło: http://www.flickr.com
Śliczna, naturalna Koloryzacja, uzyskana poprzez pasemka bądź tak zwane muśnięcie słońcem sprawi, iż fryzura będzie niewymuszona, trójwymiarowa i oczywiście modna! Jeżeli jednak chcemy zdecydować się bardziej odważną koloryzację, róż błękit to zdecydowanie kolory dominujące w odważnych stylizacjach na 2017 rok, aczkolwiek w aktualnym sezonie takie barwy mają matowe wykończenie. Nim jednak jakąś zmianą, fryzjer bez względu na to czy jest to salon w Warszawie czy próbujący śledzić aktualne trendy Targówek, powinien nam powiedzieć w czym będziemy wyglądać najlepiej- fryzjer.
kosmetyczka
Autor: Laura D’Alessandro
Źródło: http://www.flickr.com
Nowe trendy pojawiają się także w makijażu. Na początek roku 2017 kosmetyczka zaproponować może nam kolorystyczne szaleństwo. Modne jest wyraziste podkreślenie oczu – mocno pomalowane powieki i solidnie wytuszowane rzęsy. Pierwszą propozycją na aktualny sezon jest klasyczne smoky eye o wyraźnie ciemnych odcieniach. Inna propozycja na 2017 rok to mocno podkreślone powieki neonowym cieniem bądź kredką. nawilżające krople do oczu można dodatkowo podkreślić eyelinerem- polecana kosmertyczka. Modne są również dość mocno podkreślone brwi, jednak należy pamiętać, by nie przesadzić z ilością nakładanego kosmetyku i zachować naturalny wygląd. Zima to również odpowiedni czas na wyrazisty makijaż ust.

W tym sezonie warto zrezygnować z pastelowych szminek oraz neutralnych błyszczyków, na rzecz pomadki w mocnym kolorze. Słusznym wyborem są półmatowe usta malowane pomadką w kolorze czerwonego wina bądź bordo, zamiennie można wymierać funkcję, róż oraz intensywną czerwień.