Czas na wakacyjną stylizację! Równomierna opalenizna oraz delikatna sukienka podkreślą urodę

Solarium
Już od dawna wiadomo, że wyrazista opalenizna potrafi niesamowicie podkreślić urodę, zwłaszcza w sezonie letnim, kiedy możemy odkryć nogi oraz ramiona. Delikatna sukienka, równomierna opalenizna oraz włosy ‘czesane wiatrem to bardzo dobry pomysł na letnią stylizację, która przyciągnie wzrok przechodniów i zyska aprobatę osób bliskich. To dokładnie w sezonie letnim możemy za pomocą unikalnych kreacji podkreślić swoją sylwetkę oraz oczywiście złocistą opaleniznę.

SPA
Autor: IQ MEDISPA
Źródło: IQ MEDISPA
Wakacyjny urlop jest najlepszym czasem na ‘odświeżenie szafy’ w celu dobrania wielu ciekawych stylizacji. Chcąc ożywić letnią stylizację zdecydowanie należy zatroszczyć się o wyrazistą opaleniznę, która bardzo uatrakcyjnia nasz wizerunek. Osoby, które systematycznie odwiedzają solarium często decydują się również na pakiety Day SPA, które także rewelacyjnie wpływają na kondycję skóry. Jak powszechnie wiadomo, najlepsze solarium musi wyróżniać się nowymi lampami, zapewniającymi oczekiwaną skuteczność, a w związku z tym decydując się na opalanie, należy zapytać obsługę o termin ostatniej konserwacji łóżek. Więcej znajduje się w tym miejscu: Nova 2.

Dla tych, którzy kładą nacisk na równomierność opalenizny dobrym rozwiązaniem jest solarium stojące, zapewniające opaleniznę na całym ciele. Solarium stojące może pochwalić się ogromną popularnością również poza sezonem wakacyjnym, gdyż pozwala ono na dłużej zachować wakacyjną opaleniznę. Ci, którzy pragną przez cały rok cieszyć się nieprzeciętną kondycją skóry powinny regularnie korzystać z pakietu Day SPA, ponieważ stanowi on najprostszą a także najskuteczniejszą pomoc. Najlepsze solarium to nie tylko mocne lampy opalające, ale również bezpieczeństwo.

Solarium
Przed skorzystaniem z łóżka należy sprawdzić, czy spełnia ono wymagane standardy, takie jak np. ochronne filtry, albo zdezynfekowana powierzchnia. Zarówno solarium leżące, jak i stojące musi być myte po każdym kliencie.

Dla osób, które nie dysponują czasem na zażywanie kąpieli słonecznych lub po prosty nie przepadają za spędzaniem czasu na zatłoczonych plażach, świetnym rozwiązaniem są wizyty w solarium, dzięki którym możemy zagwarantować sobie złocistą opaleniznę – poczytaj. Przed pójściem do solarium wypada przekonać się, czy łóżka opalające dla nas zarówno efektywne, jak też bezpieczne. Ładna opalenizna w połączeniu z letnią kreacją może dodać nam niesamowitego uroku, dzięki któremu wyróżnimy się z tłumu.