Uwaga! Skórzane rękawy wciąż są trendy

Kolekcja ubrań Blue Coast
Wstawki ze skóry i ekoskóry to trend, który bez względnie pokochały miliony kobiet. Co więcej takie ozdoby nie są kojarzone już tylko z rockowo-punkowym wizerunkiem, ale można je już dojrzeć nawet w ciuchach przeznaczonych na wyjątkowe wyjścia czy po prostu do pracy. Jeszcze nie tak dawno chodzenie po ulicach smakiem.

Nie ociągaj się! Jeśli spodobał Ci się nasz opis, to czytaj również dekoracje wnętrz bielsko biała kolejne informacje na wybrany materiał. Przygotowaliśmy je dla Ciebie z radością.

Posiadaczka takiej garderoby, albo była kobietą o mocno ekstrawaganckim stylu, albo w jej domowym garażu zaparkowany był Harley Davidson.

ubrania
Autor: Axami
Źródło: Axami

W obecnych czasach sytuacja diametralnie się zmieniła. A to wszystko dzięki modzie, która non stop galopuje do przodu i nie zna granic, stale sięgając po nowe inspiracje. Parę poprzednich sezonów pokazało, że projektanci docenili wygląd skórzanych elementów w ubiorze. Sporo sklepów posiada w swojej ofercie tego typu rzeczy. W zależności od typu sklepu są one zrobione z naturalnej skóry lub z ekoskóry. Możemy się oczywiście spodziewać, że te ze skóry będą dużo droższe. Jeżeli więc nie mamy zamiaru wydać zbyt wiele, lepiej jest postawić na elementy wykonane z ekoskóry, które w sprzedaży ma między innymi sklep h&m. Podobny efekt – skóry, uzyskuje się również na tak zwanym woskowanym materiale. Wygląda on łudząco podobnie do skóry, ale jego wygląd ma prawo zmienić się po praniu, co należy mieć na uwadze kupując tego typu rzecz.

Kolekcja ubrań Olsen Tribal Spirit
Autor: Olsen
Źródło: Olsen

Skórzane wstawki używane są w szyciu różnych części garderoby. Mocno popularne są na rękawach, kołnierzach lub lamówkach. Ograniczeń ich wykorzystania nie ma właściwie żadnych. Pamiętać jednak należy, żeby wybierać takie ciuchy oraz materiały pod którymi skóra oddycha. Nie możemy przecież czuć się jak w zbroi, bo ostatecznie efekt może być odwrotny od zamierzonego, a my sami zwyczajnie zmęczeni.

Wspominane już rękawy wydają się być najbezpieczniejszym rozwiązaniem, a do tego bardzo efektownym. Kurtki h&m które są zakończone skórzanymi rękawami rozchodzą się w ekspresowym tempie. Prócz nich, sklep posiada w swoim asortymencie też żakiety i płaszcze z elementami skórzanymi. Trzeba przyznać, że prezentują się bardzo elegancko i subtelnie. Jeśli do tej chwili miałyście jakiekolwiek nawet najmniejsze wątpliwości, czy możecie sobie pozwolić na tego typu rzeczy, lub czy nadają się one na przykład do pracy, odpowiedź jest nad wyraz prosta – można je ubrać wszędzie.

Źródło: domodi