W jaki sposób obecna kosmetologia wykorzystuje nowinki technologiczne przy rozmaitych zabiegach.

akt - skóra
Kobiety od bardzo dawna marzą o tym, żeby jak najładniej się prezentować. Nic dziwnego, że za swój wygląd będą w stanie naprawdę dużo się wykosztować, a także sporo wycierpieć, bowiem niektóre z zabiegów nie należą do najprzyjemniejszych. Oczywiście wiadomym jest, że żeby dobrze wyglądać w pierwszej kolejności trzeba zadbać o siebie, jeżeli ktoś nic nie robi i na co dzień przejada się pączkami, to bawet duża ilość zabiegów niewiele mu pomoże. Ale dla osób, które jednak dbają o to, aby odpowiednio żyć każdego dnia wizyta w porządnym gabinecie kosmetycznym naprawdę może sporo pomóc. A obecnie jest w czym wybierać, bowiem kosmetologia i medycyna cały czas idą mocno do przodu. Jeszcze do niedawna największym zmartwieniem pań chcących wymodelować sylwetkę było pytanie, ile kosztuje liposukcja i dlaczego tak drogo. Aktualnie zamiast tego dość inwazyjnego zabiegu stosuje się lasery lub ultradźwięki, jakie nie tylko są znacznie bezpieczniejsze, lecz również dają przeważnie dużo lepsze rezultaty bez skutków ubocznych.
akt - skóra
Autor: Arild Finne Nybø
Źródło: http://www.flickr.com

Podobnie sprawa wygląda z powiększaniem piersi, niedawno panowały silikonowe wkładki, a aktualnie pojawiły się inne, dużo skuteczniejsze techniki . Bardzo dużą popularnością cieszy się na przykład przeszczep tłuszczu do biustu cena. Wykonuje się go w taki sposób, że zamiast silikonowych implantów biust modelowany jest za pomocą komórek wcześniej pobranych z ciała i w odpowiedni sposób przygotowanych. Tym sposobem nie tylko całość będzie wyglądać bardzo naturalnie, to jednocześnie znacząco redukuje się możliwość wystąpienia powikłań i komplikacji po zabiegu. Całkiem sporo Pań interesują również najskuteczniejsze zabiegi na cellulit, który potrafi naprawdę znacznie uprzykrzyć życie. W ostatnim czasie coraz częściej stosuje się do tego celu lasery i ultradźwięki, nowoczesne urządzenia potrafią w tym zakresie rzeczywiście sporo .

skóra - odbitka
Autor: Arild Finne Nybø
Źródło: http://www.flickr.com

Dodatkowo w rękach sprawnego specjalisty mają dużą skuteczność, a i pod względem cen zachęcają do tego, żeby z nich korzystać. Rzecz jasna warto też pamiętać o najróżniejszych masażach skóry, przy ich pomocy również można bardzo skutecznie walczyć z pomarańczową skórką – .