W jaki sposób odbudować zniszczone paznokcie po tipsach jak też hybrydach?

image
Czy jesteś gotowa zdjąć tipsy i powróci do normalnych paznokci? Podejmując decyzję o ściągnięciu na stałe tipsów musisz być zdecydowana na zmierzenie się z dużymi wyzwaniami.

czas
Autor: Alterna
Obojętnie to czy decyzja ta jest podyktowana zmianą stylu życia czy wymuszona robotą, tych kilka podpowiedzi pomoże ci zatroszczyć się o naturalne paznokcie oraz poprawić ich stan zdrowia.

Istnieje mnóstwo opinii mówiących o tym, że sztuczne paznokcie, tak akryle jak także hybrydy (indigo-lubuskie.pl/), dopomagają wzmocnić paznokcie naturalne. Damy decydują się zatem na założenie ich, aby przestać obgryzać paznokcie bądź zmniejszyć kontakt paznokietków z czynnikami drażniącymi. Jednakże po czasie okazują się być zawiedzione, dlatego że ich kruchość paznokci wyglądają o wiele gorzej niż przedtem. Pierwszym kroczkiem do poprawienia zdrowia pazurków naturalnych jest usunięcie paznokci akrylowych albo żelu. Możesz to zrobić w profesjonalnym gabinecie albo w domku z zastosowaniem czystego acetonu. Trzeba pamiętać, iż aceton ma działanie mocno wysuszające, toteż należy używać go umiejętnie a także pozostawiać krótko na pazurkach. Warto napomknąć, iż wybór doświadczonego usuwania tipsów oraz żeli pomoże zmniejszyć dodatkowe uszkodzenia.
image
Autor: Diva
Źródło: diva
Regularny manicure pomoże ci aktywować krążenie krwi jak też stymulować przyrost. Przez jakiś czas powstrzymaj się od piłowania paznokietków paznokieć jest już cienki, zaś dodatkowe ścieranie mogłoby go na dodatek nadszarpnąć. Skróć pazurki, nałóż wspomnianą odżywkę jak też zostaw w spokoju. Regeneracja paznokcia polega m.in. na nakładaniu odżywek. Czytaj też

Odżywcze ablucje pomogą ci zadbać o skórki, na jakie źle działa aceton a także lampy UV konieczne do wykonania hybrydy. Do miski z ciepłą wodą wlej kilka kropelek oliwy z oliwek i w tak przygotowanej miksturze mocz ręce piętnaście minut. Czasem nieodzowna okazuje się rekonstrukcja paznokcia.