Wybielanie zębów u dentysty – w jaki sposób wygląda oraz czy przynosi wyśmienite efekty?

białe zęby
Białe zęby bezsprzecznie są sporym atutem zarówno u kobiet jak i u mężczyzn, na nieszczęście nie każdy z nas może pochwalić się śnieżnobiałym uśmiechem.

biały uśmiech
Autor: BP
Źródło: BP

Często poniektóre osoby posiadają z natury ciemniejsze zęby i niestety nic nie jesteśmy w stanie na to poradzić. Rzecz jasna zdołamy stosować rozliczne pasty wybielające albo nakładki, niemniej jednak otrzymany rezultat nie zawsze jest dostateczny. Dlatego aktualnie coraz większą sławą cieszy się wybielanie zębów u dentysty.

Wszelki profesjonalny gabinet stomatologiczny Wrocław proponuje wybielanie zębów. Wybielanie zębów zdoła odbywać się różnorodnymi metodami, na przykład za pomocą specjalnej lampy. W jaki sposób wygląda takie wybielanie? A więc po drobiazgowym oczyszczeniu zębów i zabezpieczeniu ich światłoutwardzalnym żelem nanosi się na zęby żel wybielający. Później przez blisko 20 minut zęby pozostają naświetlone za pomocą specjalnej lampy. Podczas jednego pełnego zabiegu naświetlanie wykonuje się dwa czy też trzy razy. Oczywiście wybielanie zębów jest wykonywane pod okiem zawodowca, tylko kompetentny i doświadczony dentysta – dużo -> pokaż szczegóły – wrocław może zrealizować taki zabieg. Na szczęście oddając się w ręce profesjonalnego stomatologa masz gwarancję, iż skutek będzie naprawdę bardzo zadowalający.

wybielanie
Autor: birdco.pl
Źródło: birdco.pl

Metody, które stosuje stomatolog stomatolog warszawa bemowo clinident wrocław naprawdę dają rezultaty, bo jest to fachowe, gabinetowe wybielanie, którego nie jesteśmy w stanie przeprowadzić osobiście w domu. Jednak dentyści proponują również wybielanie domowe, które polega na stosowaniu przezroczystych nakładek na zęby oraz preparatu wybielającego. Nakładki takie są wykonywane indywidualnie w gabinecie stomatologicznym, tak aby były rzetelnie dobrane do zębów pacjenta. Efekt może być dostrzegalny już po drugim użyciu, chociaż zaleca się stosowanie nakładek co najmniej przez 2 tygodnie. Jest to współcześnie jeden z lepszych i bardziej polecanych zabiegów wybielania zębów.