Zadbaj o piękną sylwetkę za pomocą dobranej bielizny

Modelka w bieliźnie
Piękna, kusząca bielizna to element garderoby, o który winna zadbać, każda pielęgnująca swój wizerunek kobieta. Co ważne, mnóstwo pań potwierdza, że uwielbia nosić piękną bieliznę nawet, wówczas, gdy nikt inny jej na co dzień nie ogląda, bowiem elegancka bielizna powoduje, że kobieta czuje się najzwyczajniej w świecie piękna i kusząca.

Naturalnie są też panie, które lubią nosić zwykłe biustonosze i bawełniane majtki, ponieważ kierują się głównie wygodą, tymczasem, piękna, seksowna bielizna, np. bielizna Triumph (bielizna marki triumph) wcale nie musi być niewygodna – wręcz odwrotnie – idealnie dopasowuje się do ciała i równocześnie pięknie się prezentuje.

Współczesna bielizna (link do strony) ma oczywiście nie

Zamyślona kobieta
Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com

tylko być atrakcyjna, ale także praktyczna. Dlatego bez kłopotu możemy wyszukać modelujące staniki, czy gorsety. Tego typu bielizna (zalecamy tą stronę) może ukryć mankamenty urody oraz poprawić ogólny wygląd sylwetki. Dodatkowo

Kobieta w bieliźnie
Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com

bielizna tego typu jest niewidoczna spod ubrania i jest w pełni komfortowa. Producenci zabiegają jednocześnie o jej piękny wygląd – przykładowo, jeśli chodzi o Triumph bielizna modelująca może być w pełni bezszwowa, a równocześnie zachowuje oryginalny fason i wygląd.

Mimo szerokiej oferty na rynku, nie jest łatwo wybrać odpowiednią dla siebie bieliznę. Wielu kobietom zajmuje mnóstwo czasu dopasowanie najlepszego kroju stanika (przykładowo: biustonosze dla kobiet) czy body, tak żeby nic nie odstawało czy wisiało. Rzeczywiście, nie jest to sprawa łatwa, tym bardziej, że każda dama ma inną sylwetkę i trudno jakkolwiek wzorować się w tym przypadku na czyjejś sylwetce. Stąd też powstała taka profesja jak brafitterka – tego typu osoba jest w stanie doradzić nam, jaki biustonosz będzie najlepiej nam pasował.

Trzeba zwrócić uwagę, że przy pomocy tego rodzaju bielizny panie pragnął nie tylko ochronić ciało, ale co ważniejsze uzyskać określony efekt – podnieść piersi, zmniejszyć je i tym podobne. Dlatego tak ważne jest doradzenia się specjalistki, która zważywszy na ogólny wygląd naszego biustu będzie w stanie dopasować dla nas najlepszy kształt i co najważniejsze rozmiar stanika. Pomóc nam może również stylistka, która na pewno powie nam w jaki sposób za sprawą bielizny wyszczuplić sylwetkę lub uwypuklić tu i ówdzie.