Zakupy z osobistym stylistą. Na czym polegają oraz jak wiele kosztują?

odzież - kadr
Nie wszyscy wiedzą, że w Poznaniu możemy zrobić zakupy z osobistym stylistą. Taka usługa staje się osiągalna dla coraz to większej ilości osób – kreatorzy wizerunku dopasowują się do wymagań a także zasobności portfela odbiorcy.

odzież - kadr
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com

Personal shopping, a więc zakupy z osobistym stylistą, do tej pory łączyły się z niedostępnością – dużo osób sądziło, że taka usługa zarezerwowana jest przede wszystkim dla celebrytów jak też ludzi majętnych. Obecnie myślenie na ów temat się zmienia – sprawunki z personal shopperem stają się łatwiej dostępne. Zakupy ze stylistą to wspólne kupowanie z osobą, jaka umie obiektywnie a także profesjonalnie doradzić, którą garderobę zakupić, aby wyglądać dobrze w zależności od sytuacji, specyfiki postawy, typu kolorystycznego, a jednocześnie, co bardzo ważne, ażeby czuć się dobrze a także pozostać sobą. W tym właśnie pomóc ci może stylistka Poznań to miasto w jakim bez problemu znajdziesz takową osobę. Na zakupy z personalną stylistką może się umówić praktycznie każda osoba, bez względu na płeć i wiek. A kiedy warto korzystać z takiej usługi? Jest to usługa skierowana do kobiet jak też mężczyzn, jacy nie radzą sobie dobrze w kreowaniu swego wizerunku. Częstokroć także taka potrzeba pojawia się, jeśli na przykład zmieniamy pracę bądź awansujemy.
stringi
Autor: http://sxc.hu/
Źródło: http://sxc.hu/
Wtenczas przydać się nam mogą tzw. szkolenia dress code. Zakupy poprzedza spotkanie z klientem, poznaniem go, jego priorytetów, gustu, pragnień, specyfiki postawy itp.

Cena spotkania poprzedzającego zakupy jest ustalana indywidualnie zależnie od potrzeb konkretnej osoby. W następnej kolejności, po uzyskaniu niezbędnych danych, odwiedzamy markety jak też poszukujmy odzież odpowiadającą potrzebom klienta.