Archiwum: zarost

zarost

golenie i kremy

Troszczymy się o skóry twarzy po goleniu

Co przyciągające, także w ostatnim czasie niesłychanie modne stało się noszenie wystylizowanego zarostu. Coraz częściej mężczyźni decydując się na utrzymywanie śladowego zarostu, który poniekąd dodaje im męskości. Jest to na pewno jak najbardziej właściwe zjawisko, jednak jego zachowanie w właściwym stanie jest zadaniem wymagającym. Golenie ze swojej natury jest zadaniem wymagającym, w takim razie też umiejętne golenie się można porównać w pewnym sensie do sztuki. Jak w takim razie powinniśmy się skutecznie golić?

Fashioniści w drogerii, Uroda, zdrowie i moda

, , , , ,

golenie

Kosmetyki dla prawdziwego mężczyzny – gdzie zakupić?

Mimo bardzo powszechnej mody na bujne owłosienie twarzy większości panów, nadal wielu z nich kupuje zestaw do golenia Brzytwa, żel czy woda kolońska, to wszystko jest niezbędne dla prawdziwego mężczyzny. Gdyż także jeżeli nie golisz zarostu, należy go odpowiednio konserwować, żeby był jak najbardziej atrakcyjny i nie rozprzestrzeniał się nadmiernie. Dlatego należy zainwestować w wysokiej jakości kosmetyki, które bardzo uproszczą nam ten proces. Jednak gdzie najsłuszniej nabywać tego rodzaju specyfiki?

Uroda, zdrowie i moda

,

mężczyzna

Ałun w sztyfcie wspaniale będzie zastępował dezodorant

W jaki sposób zadbać o własną skórę po goleniu? Gdy się zawsze golimy, nie ważne czy jesteśmy mężczyzną i usuwamy zarost, czy jesteśmy kobietą więc dopełniamy depilacji, to powinniśmy uzyskać świadomość, że skóra w tym czasie okazuje się być podrażniana i ma możliwość dochodzić do wielu infekcji. Z tego powodu właśnie warto rozmyślać, jak oraz czym się golić, aby efekt był jak najlepszy, a podrażnienia jak najmniejsze.

Fashioniści w drogerii

, ,

broda, zarost

Czy wiemy jak pielęgnować brodę?

Wszystko powinno okazać się być dobrze przemyślane

Musimy sobie wydawać sprawę z tego, że dobry wizerunek może nam wiele ułatwić w życiu, a to znaczy, że wciąż powinniśmy zadbać o idealną cerę, wspaniałe włosy, ale również powinniśmy przypilnować, aby ewentualny zarost był czysty i ładnie przycięty. Tyczy to się zwłaszcza brody, która jeżeli okazuje się być dłuższa, to może się okazać, że będzie się w nią plątało jedzenie.

Uroda, zdrowie i moda

, , ,

tajniki zadbanej brody

Zarost robi się coraz modny pośród mężczyzn, aby wyglądał okazale, trzeba o niego zadbać

W ciągu lat obraz mężczyzn często ulegał zmianom. Dość długo modne były brody albo wąsy, potem stopniowo zarost męski tracił na popularności, a modniejsze robiły się gładko ogolone policzki. Dziś męski zarost, zatem broda, wąsy oraz bokobrody wracają do łask i przeżywają swój renesans. W drogeriach kosmetycznych coraz częściej można kupić środki do pielęgnowania zarostu, jak także odpowiednie narzędzia, by o zarost zadbać. W wypadku, gdy zamierza się zapuszczać zarost, potrzeba wiedzieć jak dbać o brodę.

Uroda, zdrowie i moda

, , ,

broda

Moda na brodę – produkty, które warto spróbować w celu pielęgnacji męskiego zarostu.

W obecnych czasach zarost jest niezmiernie ważną częścią męskiej aparycji. Na przestrzeni ostatnich lat silnie rozprzestrzenił się trend na posiadanie brody. Przypuszczalnie jest to reakcja szerzące się od wielu lat zacieranie różnic pomiędzy płciami, objawiające się przesadną dbałością mężczyzn o gładkość swojej cery oraz wygląd ogólny. Tym, co istotnie wpływa na trend związany z zapuszczaniem brody są bez wątpienia media. W aktualnych czasach zdecydowana większość gwiazd Hollywood płci męskiej eksponuje swój zarost. Nie wszyscy oczywiście decydują się na długą brodę.

Fashioniści w drogerii, Uroda, zdrowie i moda

, , , ,

brzytwa

Brzytwa do golenia czy standardowa maszynka na żyletki? Obojętnie który sposób wybierasz, pamiętaj o stosownych kosmetykach do golenia

W życiu każdego mężczyzny przychodzi taki moment, iż użycie maszynki do golenia jest niemal koniecznością. Nie ulega wątpliwości, że są mężczyźni, którzy nie wyobrażają sobie życia bez brody i wąsów, gdyż jedynie to jest dla nich oznaką męskości. Niemniej jednak i oni nieraz potrzebują maszynki, tak aby wyrównać owłosienie. Dlatego też warto już teraz pomyśleć, jaka metoda golenia będzie dla nas w największym stopniu efektywna.

Uroda, zdrowie i moda

, ,

mężczyzna

Współcześni mężczyźni zwracają coraz to większą uwagę na własny wizerunek

Nie można ukryć, że na obecną chwilę wizerunek ma niezmiernie duże znaczenie zarówno dla pań, jak i mężczyzn. Mężczyźni zwracają coraz to większą atencję na to, w jaki sposób się noszą i oddają temu więcej czasu. Niezaprzeczalnie jest to skutkiem pokazujących się trendów, które zdecydowanie wpisały się w upodobania nowoczesnych mężczyzn. Aktualny podziw silnej, męskiej postawy, zadbanego zarostu oraz casualowego stylu jest popularny nie jedynie przez panie.

Dla fashionistów

, ,

maszynka do golenia

Należy posiadać pędzel do golenia zestaw calutki możemy zakupić

Czy posiadamy sprawdzone przyrządy do golenia?Są mężczyźni, którzy się nie golą, bo kochają mieć zarost, są tacy, którzy używają maszynek elektrycznych, ale ciągle okazuje się być spora grupa takich, którzy lubią tradycyjne metody golenia się przy wykorzystaniu pędzla i maszynki, bo twierdzą, że jest to coś, co powinno się celebrować. Jednak kiedy decydują się na tą ostatnią możliwość, muszą się namyślić, które narzędzia należy posiadać, aby golenie wciąż było przyjemnością.

Fashioniści w drogerii

, ,

golący się mężczyzna

Kosmetyki do pielęgnacji to dobry pomysł na upominek, lecz jedynie w przypadku dobrych firm

Na pewno dużo kobiet potwierdzi, że nie tak łatwo jest wymyślić nieszablonowy i interesujący prezent dla mężczyzny. W obdarowywaniu prezentami rozchodzi się przecież o to, żeby osoba obdarowana była bardzo zadowolona, a podarowana rzecz na pewno była przydatna i spodobała się.

Dla fashionistów, Fashioniści w drogerii, Porady wizażowe, Uroda, zdrowie i moda

, , , , ,

maszynka do golenia

Czy golenie to rzeczywiście obowiązek zadbanych mężczyzn, jakiego rodzaju akcesoria najlepiej do niego stosować.

Jednym z atrybutów prawdziwych mężczyzn jest zarost na twarzy. Brody i wąsy rosną u mężczyzn w zasadzie od wielu kilkunastu lat, i praktycznie do końca życia trzeba o nie dbać. Dzisiaj modny pan to taki, który jest bez zarostu, ale wypielęgnowane wąsy i broda także będą dopuszczalne. Jednak nie może to być zarost, który będzie niechlujny, tylko przystrzyżony i wypielęgnowany. Niekiedy można jeszcze tolerować męski, kilkudniowy zarost, ale tylko w nieoficjalnej sytuacji, na oficjalniejsze okazje należy jednak zadbać o to, żeby nie mieć żadnego zarostu.

Uroda, zdrowie i moda

, ,

Golenie zarostu

Co jest lepsze – żel czy pianka do golenia?

Co będzie lepsze żel czy pianka do golenia?. Podczas golenia skóra wystawiona okazuje się być na pojawianie się wielu urazów, dlatego tak ważne okazuje się być to, by w dobry sposób o nią troszczyć się i ochronić ją przed tego typu efektami ubocznymi. Sporo osób namyśla się, co jest odpowiedniejsze żel czy pianka do golenia? Prawda będzie taka, że dopóki nie sprawdzimy na co szybciej zareaguje nasz zarost, po czym lepiej oraz prędzej miękną nasze włosy, to nie będziemy w stanie odpowiedzieć sobie na to pytanie, dlatego również tak istotne jest to, żeby spróbować obydwóch propozycji.

Uroda, zdrowie i moda

, ,

zestaw do golenia

Wybierane najczęściej przez panów techniki na golenie, jak znaleźć dobry zestaw do golenia przy pomocy brzytwy

Mężczyźni od dawna walczą z włosami na brodzie, natura z jakiejś przyczyny podarowała im tam owłosienie, a ci z ogromną determinacją robią wszystko, żeby się ich pozbyć. Przez setki lat wzór eleganckiego pana się zmieniał wielokrotnie, dziś raczej jest przyjęte, żeby brody nie posiadać, co najwyżej tolerowany jest nieduży, parodniowy zarost. Z akcesoriów do golenia, maszynek i kosmetyków uczyniono światowy przemysł wyceniany na dziesiątki miliardów euro, bo przecież golenie na co dzień wymaga posiadania tych wszystkich akcesoriów.

Fashioniści w drogerii

, ,

mężczyzna

Jesteś chłopakiem i szukasz najlepszych kosmetyków – przeczytaj, co teraz warte jest twej uwagi

Każdy mężczyzna powinien dbać o własny wygląd. Kiedyś wielu nie przywiązywało do tej sprawy zbyt wielkiej wagi, uważając, iż twardy facet jest… naturalny. Teraz – ku uciesze przedstawicielek płci żeńskiej, które uwielbiają zadbanych mężczyzn – jest zupełnie odmiennie. Mężczyźni w Polsce korzystają z usług w gabinetach kosmetycznych i nie jest już to śmieszne.

Fashioniści w drogerii, Porady wizażowe, Uroda, zdrowie i moda

, ,

zestaw do golenia

Sposoby golenia zarostu oraz sprawdzone produkty przeciw podrażnieniom cery po goleniu

Mali chłopcy w dzieciństwie często podpatrują jak ojcowie golą swoją brodę a także marzą o dniu, kiedy też będą dorosłymi mężczyznami. Gdy już nadejdzie dorosłość golenie zarostu może przysporzyć wiele problemów. Przez lata możemy poszukiwać najlepszego sposobu na szybkie pozbywanie się zarostu.Dawniej panowie golili się wyłącznie za pomocą brzytwy. Powstawały specjalne zakłady golibrodów, którzy zajmowali się tym niczym obecni fryzjerzy.

Fashioniści w drogerii

, ,

Facet z brodą

Jak się golić oraz troszczyć się o męski zarost – porady

Przyszła moda na brody. Panowie prawdopodobnie cieszą się z tego, iż bujny zarost znów jest trendy, ale nie oznacza to, że mogą oni przeznaczyć mniej czasu na jego pielęgnowanie. Ładna broda bądź wąsy nastręczają czasu. Idealne golenie nie jest prędkie i wymaga pewnej rutyny pielęgnacyjnej. Na początku musisz rozszerzyć pory. Możesz na przykład to zrobić przykładając do buzi zwilżony ciepłą wodą ręczniczek na ok. 60 sekund. Poprawnie byłoby golić się np. po wyjściu spod natrysku.

Fashioniści w drogerii

, , ,

Zestaw do golenia

Jeśli jesteś standardowym facetem i chcesz zaopatrzyć się w jakościowej klasy sprzęt do golenia – powinieneś zaczerpnąć odrobinę informacji na temat firm, które produkują maszynki do golenia.

System gospodarczy kosmetyczny osiąga swoje apogeum. Rozszerza się poziom udogodnień. Przemysł produktów kosmetycznych dla mężczyzn, uchodzi za osobny odłam chemii kosmetycznej i produktów. Wszelkie firmy trudnią się dokladnie wytworem stosownych dodatków, narzędzi, maszynek do golenia do mężczyzn. Te firmy są zwykle dobrze znane.

Fashioniści w drogerii, Porady wizażowe, Uroda, zdrowie i moda

, , , ,

Brodacz

Męski zarost – jakie trendy są dzisiaj najpopularniejsze i jak o niego skutecznie się zatroszczyć?

Panowie starają się dzisiaj dbać o własny wizerunek. Jest to zupełnie normalnie i coraz więcej mężczyzn chętnie uczęszcza do kosmetyczek bądź korzysta z oferty salonów medycyny estetycznej. Podstawowe znaczenie w męskim wyglądzie ma oczywiście zarost. Wskazane jest o niego zadbać tak, żeby prezentował się schludnie oraz estetycznie. Współcześnie naprawdę modne są wszelkiego rodzaju brody i wąsy. Po latach popularności całkowicie ogolonej twarzy rządzą mężczyźni posiadający zarost. Jak w takim razie o niego zadbać?

Fashioniści w drogerii

, , , ,

Już dziś zadbaj o gładkie nogi

Depilacja

Od dłuższego czasu jednym z najważniejszych zabiegów kosmetycznych jest usuwanie zbędnego owłosienia. U mężczyzn będzie to przede wszystkim usuwanie zarostu z twarzy. U pań wyboru miejsc do usuwania owłosienia dokonuje się na podstawie indywidualnych upodobań i rodzaju włosów. Jest to w takim razie kwestia indywidualna.

Fashioniści w drogerii, Porady wizażowe, Uroda, zdrowie i moda

, , , , ,