Archiwum: zarost

zarost

Facet z brodą

Jak się golić oraz troszczyć się o męski zarost – porady

Nadeszła moda na brody. Panowie prawdopodobnie cieszą się z tego, że gęsty zarost znowu jest modny, ale nie oznacza to, że mogą oni przeznaczyć mniej czasu na jego pielęgnowanie. Zadbana broda lub wąsy wymagają czasu. Idealne golenie nie jest prędkie i wymaga pewnej biegłości pielęgnacyjnej. Na początku musisz otworzyć pory. Możesz np. to zrobić przykładając do buzi zwilżony ciepłą wodą ręcznik na ok. 60 sekund. Dobrze byłoby golić się np. po wyjściu spod prysznica.

Fashioniści w drogerii

, , ,

mężczyzna

Ałun w sztyfcie wspaniale będzie zastępował dezodorant

Czy wiemy czego używać do golenia? Gdy się ciągle golimy, nie ważne czy jesteśmy mężczyzną więc usuwamy zarost, czy jesteśmy kobietą więc dopełniamy depilacji, to powinniśmy mieć pewność, że skóra w tym czasie okazuje się być podrażniana oraz może dojść do różnych infekcji. Dlatego właśnie warto pomyśleć, jak oraz czym się golić, by rezultat okazał się być jak najlepszy, a skaleczenia minimalne.

Fashioniści w drogerii

, ,

brzytwa

Brzytwa do golenia czy standardowa maszynka na żyletki? Obojętnie który sposób wybierasz, pamiętaj o stosownych kosmetykach do golenia

W życiu każdego mężczyzny nadchodzi taki moment, że zastosowanie maszynki do golenia jest poniekąd niezbędnością. Wiadomym jest, że są mężczyźni, jacy nie wyobrażają sobie życia bez brody oraz wąsów, ponieważ wyłącznie to jest dla nich oznaką męskości. Mimo to i oni czasem potrzebują maszynki, aby wyrównać owłosienie. Dlatego też warto już teraz pomyśleć, jaka metoda golenia będzie dla nas w największym stopniu wydajna.

Uroda, zdrowie i moda

, ,

zestaw do golenia

Sposoby golenia zarostu oraz sprawdzone produkty przeciw podrażnieniom cery po goleniu

Mali chłopcy jako dzieci nierzadko podpatrują jak ojcowie golą swoją brodę jak również marzą o dniu, kiedy również będą dorośli. Gdy już nadejdzie dorosłość golenie zarostu może przysporzyć wiele problemów. Przez lata można poszukiwać idealnego sposobu na szybkie usuwanie zarostu.Dawniej mężczyźni golili się wyłącznie za pomocą brzytwy. Powstawały profesjonalne zakłady golibrodów, którzy zajmowali się tym niczym obecni fryzjerzy.

Fashioniści w drogerii

, ,

Brodacz

Męski zarost – jakie trendy są dzisiaj najpopularniejsze i jak o niego skutecznie się zatroszczyć?

Mężczyźni starają się obecnie dbać o własny wygląd. Jest to całkiem normalnie i coraz więcej mężczyzn chętnie chodzi do kosmetyczek czy korzysta z oferty salonów medycyny estetycznej. Bardzo duże znaczenie w męskim wyglądzie ma rzecz jasna zarost. Warto o niego zadbać tak, żeby prezentował się schludnie i atrakcyjnie. Współcześnie nadzwyczaj modne są wszelkiego rodzaju brody i wąsy. Po latach popularności całkowicie wygolonej twarzy rządzą mężczyźni posiadający zarost. Jak w takim razie o niego dbać?

Fashioniści w drogerii

, , , ,

maszynka do golenia

Czy golenie to rzeczywiście obowiązek zadbanych mężczyzn, jakiego rodzaju akcesoria najlepiej do niego stosować.

Jednym z atrybutów prawdziwych mężczyzn jest zarost na twarzy. Wąsy i brody rosną u mężczyzn praktycznie od wielu wieku nastoletniego, i w zasadzie do końca życia trzeba o nie dbać. Dzisiaj modny pan to taki, który jest dobrze ogolony, lecz wypielęgnowana broda i wąsy są również dopuszczalne. Lecz nie może to być zarost, który jest niechlujny, tylko zadbany i przystrzyżony. Czasami można jeszcze wybaczyć męski, kilkudniowy zarost, lecz tylko w nieoficjalnych sytuacjach, na bardziej oficjalne okazje warto jednak zadbać o to, aby żadnego zarostu nie mieć.

Uroda, zdrowie i moda

, ,

broda, zarost

Czy wiemy jak pielęgnować brodę?

Wszystko musi być właściwie przeanalizowane

Powinniśmy sobie zdawać sprawę z tego, że właściwy wygląd może nam sporo ułatwić w życiu, a to znaczy, że ciągle musimy dbać o idealną cerę, wspaniałe włosy, ale też musimy dopilnować, żeby ewentualny zarost był czysty i perfekcyjnie przycięty. Tyczy to się zwłaszcza brody, która gdy będzie dłuższa, to ma szansę się okazać, że będzie się w nią plątało jedzenie.

Uroda, zdrowie i moda

, , ,

golenie

Kosmetyki dla prawdziwego mężczyzny – gdzie zakupić?

Mimo ostatnio powszechnej mody na bujne owłosienie twarzy większości mężczyzn, nadal wielu z nich nabywa zestaw do golenia Brzytwa, krem czy pianka, to wszystko jest niezbędne dla prawdziwego mężczyzny. Bowiem nawet jeżeli nie golisz zarostu, należy go właściwie konserwować, żeby był jak najmocniej atrakcyjny i nie rozrastał się zbytnio. Dlatego warto nabyć wysokiej jakości kosmetyki, które znacznie ułatwią nam ten proceder. Lecz gdzie najsłuszniej nabywać tego rodzaju zestawy?

Uroda, zdrowie i moda

,

golenie i kremy

Troszczymy się o skóry twarzy po goleniu

Co przyciągające, także w ostatnim czasie niesłychanie modne stało się noszenie wystylizowanego zarostu. Coraz częściej mężczyźni decydując się na utrzymywanie śladowego zarostu, który poniekąd dodaje im męskości. Jest to na pewno jak najbardziej właściwe zjawisko, jednak jego zachowanie w właściwym stanie jest zadaniem wymagającym. Golenie ze swojej natury jest zadaniem wymagającym, w takim razie też umiejętne golenie się można porównać w pewnym sensie do sztuki. Jak w takim razie powinniśmy się skutecznie golić?

Fashioniści w drogerii, Uroda, zdrowie i moda

, , , , ,

tajniki zadbanej brody

Zarost robi się coraz modny pośród mężczyzn, aby wyglądał okazale, trzeba o niego zadbać

W ciągu lat obraz mężczyzn często ulegał zmianom. Dość długo modne były brody albo wąsy, potem stopniowo zarost męski tracił na popularności, a modniejsze robiły się gładko ogolone policzki. Dziś męski zarost, zatem broda, wąsy oraz bokobrody wracają do łask i przeżywają swój renesans. W drogeriach kosmetycznych coraz częściej można kupić środki do pielęgnowania zarostu, jak także odpowiednie narzędzia, by o zarost zadbać. W wypadku, gdy zamierza się zapuszczać zarost, potrzeba wiedzieć jak dbać o brodę.

Uroda, zdrowie i moda

, , ,

broda

Moda na brodę – produkty, które warto spróbować w celu pielęgnacji męskiego zarostu.

W obecnych czasach zarost jest niezmiernie ważną częścią męskiej aparycji. Na przestrzeni ostatnich lat silnie rozprzestrzenił się trend na posiadanie brody. Przypuszczalnie jest to reakcja szerzące się od wielu lat zacieranie różnic pomiędzy płciami, objawiające się przesadną dbałością mężczyzn o gładkość swojej cery oraz wygląd ogólny. Tym, co istotnie wpływa na trend związany z zapuszczaniem brody są bez wątpienia media. W aktualnych czasach zdecydowana większość gwiazd Hollywood płci męskiej eksponuje swój zarost. Nie wszyscy oczywiście decydują się na długą brodę.

Fashioniści w drogerii, Uroda, zdrowie i moda

, , , ,

mężczyzna

Współcześni mężczyźni zwracają coraz to większą uwagę na własny wizerunek

Nie można ukryć, że na obecną chwilę wizerunek ma niezmiernie duże znaczenie zarówno dla pań, jak i mężczyzn. Mężczyźni zwracają coraz to większą atencję na to, w jaki sposób się noszą i oddają temu więcej czasu. Niezaprzeczalnie jest to skutkiem pokazujących się trendów, które zdecydowanie wpisały się w upodobania nowoczesnych mężczyzn. Aktualny podziw silnej, męskiej postawy, zadbanego zarostu oraz casualowego stylu jest popularny nie jedynie przez panie.

Dla fashionistów

, ,

maszynka do golenia

Należy posiadać pędzel do golenia zestaw calutki możemy zakupić

Czy posiadamy sprawdzone przyrządy do golenia?Są mężczyźni, którzy się nie golą, bo kochają mieć zarost, są tacy, którzy używają maszynek elektrycznych, ale ciągle okazuje się być spora grupa takich, którzy lubią tradycyjne metody golenia się przy wykorzystaniu pędzla i maszynki, bo twierdzą, że jest to coś, co powinno się celebrować. Jednak kiedy decydują się na tą ostatnią możliwość, muszą się namyślić, które narzędzia należy posiadać, aby golenie wciąż było przyjemnością.

Fashioniści w drogerii

, ,

golący się mężczyzna

Kosmetyki do pielęgnacji to dobry pomysł na upominek, lecz jedynie w przypadku dobrych firm

Na pewno dużo kobiet potwierdzi, że nie tak łatwo jest wymyślić nieszablonowy i interesujący prezent dla mężczyzny. W obdarowywaniu prezentami rozchodzi się przecież o to, żeby osoba obdarowana była bardzo zadowolona, a podarowana rzecz na pewno była przydatna i spodobała się.

Dla fashionistów, Fashioniści w drogerii, Porady wizażowe, Uroda, zdrowie i moda

, , , , ,

Golenie zarostu

Co jest lepsze – żel czy pianka do golenia?

Co będzie lepsze żel czy pianka do golenia?. Podczas golenia skóra wystawiona okazuje się być na pojawianie się wielu urazów, dlatego tak ważne okazuje się być to, by w dobry sposób o nią troszczyć się i ochronić ją przed tego typu efektami ubocznymi. Sporo osób namyśla się, co jest odpowiedniejsze żel czy pianka do golenia? Prawda będzie taka, że dopóki nie sprawdzimy na co szybciej zareaguje nasz zarost, po czym lepiej oraz prędzej miękną nasze włosy, to nie będziemy w stanie odpowiedzieć sobie na to pytanie, dlatego również tak istotne jest to, żeby spróbować obydwóch propozycji.

Uroda, zdrowie i moda

, ,

zestaw do golenia

Wybierane najczęściej przez panów techniki na golenie, jak znaleźć dobry zestaw do golenia przy pomocy brzytwy

Mężczyźni od dawna walczą z włosami na brodzie, natura z jakiejś przyczyny podarowała im tam owłosienie, a ci z ogromną determinacją robią wszystko, żeby się ich pozbyć. Przez setki lat wzór eleganckiego pana się zmieniał wielokrotnie, dziś raczej jest przyjęte, żeby brody nie posiadać, co najwyżej tolerowany jest nieduży, parodniowy zarost. Z akcesoriów do golenia, maszynek i kosmetyków uczyniono światowy przemysł wyceniany na dziesiątki miliardów euro, bo przecież golenie na co dzień wymaga posiadania tych wszystkich akcesoriów.

Fashioniści w drogerii

, ,

mężczyzna

Jesteś chłopakiem i szukasz najlepszych kosmetyków – przeczytaj, co teraz warte jest twej uwagi

Każdy mężczyzna powinien dbać o własny wygląd. Kiedyś wielu nie przywiązywało do tej sprawy zbyt wielkiej wagi, uważając, iż twardy facet jest… naturalny. Teraz – ku uciesze przedstawicielek płci żeńskiej, które uwielbiają zadbanych mężczyzn – jest zupełnie odmiennie. Mężczyźni w Polsce korzystają z usług w gabinetach kosmetycznych i nie jest już to śmieszne.

Fashioniści w drogerii, Porady wizażowe, Uroda, zdrowie i moda

, ,

Zestaw do golenia

Jeśli jesteś standardowym facetem i chcesz zaopatrzyć się w jakościowej klasy sprzęt do golenia – powinieneś zaczerpnąć odrobinę informacji na temat firm, które produkują maszynki do golenia.

System gospodarczy kosmetyczny osiąga swoje apogeum. Rozszerza się poziom udogodnień. Przemysł produktów kosmetycznych dla mężczyzn, uchodzi za osobny odłam chemii kosmetycznej i produktów. Wszelkie firmy trudnią się dokladnie wytworem stosownych dodatków, narzędzi, maszynek do golenia do mężczyzn. Te firmy są zwykle dobrze znane.

Fashioniści w drogerii, Porady wizażowe, Uroda, zdrowie i moda

, , , ,

Już dziś zadbaj o gładkie nogi

Depilacja

Od dłuższego czasu jednym z najważniejszych zabiegów kosmetycznych jest usuwanie zbędnego owłosienia. U mężczyzn będzie to przede wszystkim usuwanie zarostu z twarzy. U pań wyboru miejsc do usuwania owłosienia dokonuje się na podstawie indywidualnych upodobań i rodzaju włosów. Jest to w takim razie kwestia indywidualna.

Fashioniści w drogerii, Porady wizażowe, Uroda, zdrowie i moda

, , , , ,