Archiwum: żele

żele

Krem do golenia

Stosuj wyłącznie najlepsze preparaty, by nie drażnić skóry i okazać się pewnym miłego efektu

Golenie bywa czynnością nierozerwalnie towarzyszącą mężczyznom w każdym wieku. Bez znaczenia czy ma się silny zarost czy lekki, trzeba zadbać o gładką skórę, żeby być zadbanym i prezentować się doprawdy elegancko. Do golenia stosuje się przeróżne akcesoria, a także środki kosmetyczne. Warto wybrać preparaty, które zagwarantują najlepsze możliwości pozbywania się owłosienia, jak również będą przyjazne dla cery.

Fashioniści w drogerii

, , , ,

przyrządy do golenia

Mężczyzna perfekcyjny, czyli jakiego typu akcesoria do golenia należy mieć

Jednym z podstawowych zabiegów o charakterze pielęgnacyjnym mężczyzn jest golenie. Każdy pan, który pragnie zachwycać swoim wyglądem powinien robić to każdego dnia. Do usuwania zarostu mężczyźni mają dzisiaj wiele najróżniejszych akcesoriów i kosmetyków. Dzięki nim golenie może stać się prawdziwą przyjemnością. Na sklepowych półkach panowie znajdą na chwilę obecną naprawdę szeroki wybór kosmetyków, które czynią golenie łatwiejszym.

Fashioniści w drogerii, Porady wizażowe, Uroda, zdrowie i moda

, ,

maszynka do golenia

Kosmetyki dla mężczyzn w różnym wieku – jedynie w sieci.

Wszystkie kosmetyki dla mężczyzn w każdym wieku można kupić w sieci. A panowie z większą ochotą kupują te towary w sklepach wirtualnych, gdyż jest do dla nich spora wygoda. Szczególnie, że posiadają tak niemały wybór. Abstrahując od tego, jakiej firmy będą ich interesować preparaty, mają szansę je wybrać. Co więcej, każdy przedstawiciel płci męskiej, jaki zakupi kosmetyki za pośrednictwem sklepów online dostaje zniżki, które pozwolą mu oszczędzić sporo pieniędzy.

Fashioniści w drogerii

, , ,

Lakiery do paznokci, manicure

Pomysły na jesienny manikiur

Lato pomału się kończy. Noce w sierpniu stają się co raz zimniejsze. W przeciągu dnia temperatura także zjeżdża co raz niżej. Oczywiście, z pewnością jeszcze zaskoczą nas ciepłe dni, ale będą to już tylko ostatnie figle lata, które powoli zaczyna ustępować pola złotej polskiej jesieni. A jest to bajeczna pora roku. Zwłaszcza wrzesień i październik potrafią zachwycić. Słoneczko jeszcze wówczas mocno świeci, a przyroda ubiera się w królewskie barwy: złoto i purpurę. W sadach dojrzewają soczyste jabłka i śliwki.

Fashioniści w drogerii, Porady wizażowe, Uroda, zdrowie i moda

, , , , , ,

Kosmetyczka w stylu glamour

Najpopularniejsze kosmetyki, czyli o akcesoriach niezbędnych w kosmetyczce każdej wymagającej kobiety

Kosmetyki posiadają wiele funkcji. Są one różne zależnie od typu kosmetyku. Jedną z najważniejszych funkcji jest pielęgnowanie rozmaitych części ciała człowieka. Pod tym względem duży nacisk położony jest na pielęgnację naskórka. Ze względu na to, że skóra człowieka jest w pewnym sensie zewnętrzną warstwą, narażona jest tym bardziej na działanie różnych szkodliwych czynników.

Fashioniści w drogerii, Uroda, zdrowie i moda

, , , , , ,