Źródła inspiracji w modzie

images
W świecie nic nie ginie. Jeżeli intrygował nas kiedyś problem mają początek modowe inspiracje, odpowiedź jest banalna – głównie z ulicy. Łowcy trendów uważnie śledzą ciekawe idee spotykane pośród ludzi i dodają do nich odrobinę innowacyjności, czerpiąc pomysły na przykład z tradycji kulturowych. W dalszej kolejności, utworzone w ten sposób rozwiązania wędrują do światowych kreatorów mody, a już jak kolekcje będą mieć za sobą wybiegi, na ich podstawie projektowane są artykuły które trafiają do sklepów sieciowych.

Autor: Charles Vögele

Moda męska 2013 stawia na przede wszystkim wygodne rozwiązania. Raczej modne będą miłe w dotyku swetry, koszule nadające się w takim samym stopniu w sytuacjach służbowych jak i osobistych. Spodnie jeansowe spotkamy w wersji typowej, jak i odpowiednio zmodyfikowanej na bardziej elegancką. Podstawą jest jednak komfort i wielofunkcyjność tworzonych produktów.

Autor: DIGEL

Niewątpliwie będą też od tego odstępstwa. Dla odważniejszych, sugestią sezonu będzie (Zobacz – bluza. Kliknij tutaj: bluzy xxl) z wielkim nadrukiem w kwiaty, albo nieco prowokacyjnym obrazkiem religijnym. Dla mężczyzn proponowane są także modne torebki, zwykle w nieskomplikowanej formie przewieszane na ramieniu. Jest to idea zaczerpnięta bezpośrednio ze światowych wybiegów, którą lada moment napotkamy w sklepach. Podsumowując, moda męska 2014 będzie łamać stereotypy płci, ale także w alternatywnym wydaniu ukierunkowana jest na wszechstronność.

Dla kobiet modne torebki w tym roku, to zwłaszcza produkty niepospolite, lub chociażby tworzone ręcznie. Zarówno na naszym rynku, jak też w amerykańskich sklepach internetowych, wyjątkowe projekty są do kupienia dla każdego. Spoglądając na materiały, im mniej tradycyjne, tym lepiej. Popularne są w tej kategorii torebki z filcu, oraz z gumy.

Zwróćmy uwagę jeszcze na jedną ciągłość. Modowe inspiracje są jedynie sugestią dla nas.

Jeżeli zaciekawił Cię niniejszy tekst, to sprawdź informacje, które również są na opisywany temat. Zawsze lepiej jest wiedzieć więcej.

Choć w zasadzie także od nas. W łańcuchu inspiracji przeciętni ludzie oraz to co lubią jest strasznie ważne. Nawet jeżeli na wybiegu panują przedziwne stelaże niemożliwe do użycia na co dzień, to koncept na ich stworzenie został zaczerpnięty ze źródła, którym zazwyczaj jesteśmy my. Warto więc w kwestii mody sugerować się nie tylko trendami, lecz również intuicją.

Źródło: Kraina Stylu