Zyskaj sylwetkę przed latem, wskakuj na rower!

images
Dużymi krokami zbliża się ciepły sezon, cierpliwie wyczekiwana przez dni całkowicie wypełnione zimnem i prószącym białym puchem. Jest to okres, jaki daje nową energię, ulgę i daje wreszcie zapomnieć o trudach brnięcia przez zaspy, usterkach w samochodach i sezonie chorób. No a do tego wreszcie zazielenią się krzaki i kwiaty, poczną tu i tam śpiewać ptaki, a niedługo nie trzeba będzie mieć nakrycia głowy by nie zachorować. Da się w końcu odkryć nieco ciała…

I tu u niektórych mogą zaczynać się obawy. Niektórzy nie próżnowali zimą, nawet w mróz i nieustające zawieje dbając o stan ciała – tak byli wychowani albo sami nauczyli się na swoich błędach w poprzednich latach – lecz są i tacy, co z postępującego lenistwa albo czasowej, zimowej depresji nie mogli zrobić niczego, co teraz zaowocowałoby sylwetką i wydolnością. A idzie wiosna, potem lato, wypady na plażę, a nikt nie wie, może też letnie podrywy, wycieczki z partnerką lub partnerem, mnóstwo atrakcji. Trzeba jednak sobie w tej kwestii pomóc, chociaż dni coraz mniej.

SPORT SHOP
Źródło: Sport-shop.pl

Najprostszym, bardzo wydajnym i niedrogim sposobem na odzyskanie odrobiny zdrowia, przyjemności, i kilku zupełnie praktycznych korzyści, jest rower, sprzęt znany od wielu lat, dzisiaj będący w pełni łask i wciąż zyskujący na powszechności. Wszelkiego rodzaju rowery górskie, rowery sportowe, rowery miejskie pozwalają na satysfakcjonującą aktywność, zwiedzenie własnego miasta od trochę innej strony niż dotąd, nieskomplikowany transport niewielkich zakupów i innych drobiazgów w plecaku czy sakwach, i wreszcie rzecz, która ciekawi licznych najbardziej: poprawienie wydolności organizmu, zrzucenie w krótkim okresie paru nadmiarowych kilogramów, które w czasie zimy pojawiły się w okolicach pasa, zbudowanie miłej dla oka sylwetki. Mimo że na rowerze ćwiczą się głównie nogi i to one najszybciej zyskają w cudzych oczach, ogólna zawartość tłuszczu w organizmie szybko spadnie, a na tym zyska cała sylwetka, o ile przez parę miesięcy nie będziemy próżnować.

W każdym większym i małym mieście istnieje z pewnością sklep rowerowy na poziomie. Są w nich osiągalne polskie i zagraniczne rowery takich marek jak B-Twin, Merida, Giant i kilka innych. W asortymencie jest też doskonała na wiosenną, często kapryśną aurę odzież rowerowa (*tutaj link do oferty).